سینمای جهان

مصاحبه Henry Cavill با مجله منز هلث در مورد آینده وی در دنیای سینمایی DC

Henry Cavill : من هنوز سوپرمن هستم

آینده‌ی دنیای سینمایی DC شاید در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد، اما هنری کویل در مصاحبه با مجله‌ی منز هلث می‌گوید به راحتی نقش سوپرمن را رها نمی‌کند. کویل در سه فیلم Man of Steel، Batman v Superman: Dawn of Justice، و Justice League نقش سوپرمن را بازی کرد. کویل با هواداران هم‌عقیده است که نقش او در دنیای سینمایی DC با هر فیلم بد و بدتر می شود.

Henry Cavill مدعی است که داستان پیشینه‌ی شخصیت سوپرمن در Man of Steel با قدرت آغاز شد. او می‌گوید:

اگر به عقب برگردیم، فکر نمی‌کنم چیزی را تغییر می‌دادم. بتمن در برابر سوپرمن تقریباً فیلمی برای شخصیت بتمن بود. به نظر من قلمرو تاریکی برای یک فیلم بتمن مناسب است. لیگ عدالت موفق نبود. کارگردانی این فیلم با جدایی زک اسنایدر پس از خودکشی دخترش به جاس ویدن سپرده شد.

هنری کویل پس از Justice League در نقش سوپرمن ظاهر نشده و برادران وارنر هم برنامه‌ای برای تولید یک فیلم جدید برای شخصیت در نظر ندارد. استودیو در عوض به هم‌ بازیان هنری کویل در لیگ Justice League پیدا کرد. Gal Gadot قرار است با Wonder Woman 1984 به کارگردانی پتی جنکینز بازگردد و Jason Momoa باید در سال 2022 در دنباله‌ی Aquaman بازی کند. فیلم جداگانه‌ی شخصیت Flash با بازی Ezra Miller نیز با کارگردانی اندی موشتی در مسیر تولید قرار گرفته است. Ben Affleck از بازی در نقش Batman کناره‌گیری کرده اما وارنرها این فیلم را با کارگردانی مت ریوز و بازی Robert Pattinson برای سال 2021 ریبوت خواهند کرد. سوپرمن تنها شخصیت ابرقهرمان Justice League است که فیلمی در حال توسعه ندارد.

هنری کویل در مورد شایعه‌ی پایان دوران بازی او در نقش سوپرمن می‌گوید:

من قرار نیست یک گوشه آرام بنشینم و شاهد تمامی این اتفاقات باشم. من با این نقش وداع نکرده‌ام. هنوز با این نقش کار دارم. داستان‌های زیادی برای روایت وجود دارد. جنبه‌های بسیاری از صداقت شخصیت هنوز کاویده نشده. می‌خواهم بازتاب‌دهنده‌ی کتاب‌های کامیک باشم. این برای من اهمیت دارد. شخصیت سوپرمن شایستگی پرداخت بیشتری دارد. خواهیم دید.

هنری کویل نقش اصلی سریال ویچر شبکه‌ی Netflix را هم بازی کرده. این سریال که از هم اکنون سفارش ساخت فصل دوم را دریافت کرده، 29 آذرماه منتشر خواهد شد.

مجموع 0 رأی
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن